Dezynfekcja powierzchni i pomieszczeń

W czasie epidemii COVID-19, dezynfekcja naszego otoczenia stała się koniecznością. Do zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 może dojść na skutek kontaktu z zainfekowaną powierzchnią. To dlatego tak ważne jest profesjonalne i regularne odkażanie obiektów, bo zależy od niego bezpieczeństwo i zdrowie osób przebywających w danej przestrzeni. Oferujemy pełny zakres usług dezynfekowania pomieszczeń oraz powierzchni wewnątrz i na zewnątrz obiektów:

  • biurowych
  • medycznych
  • hal magazynowych
  • zakładów produkcyjnych
  • parkingów, przystanków,

Zakres usług dezynfekujących:

Naświetlanie lampą UVC – prosta metoda dezynfekcji pomieszczeń i wyposażenia przy pomocy promieniowania ultrafioletowego. Dezynfekcja trwa w zależności od wielkości pomieszczenia od kliku minut do nawet kilku godzin. Usuwa 99,9% bakterii i wirusów. Ten rodzaj dezynfekcji stosowany jest w:

  • biurach
  • przychodniach
  • gabinetach zabiegowych

Metoda dezynfekcji promieniami UV-C ma silne działanie biobójcze, skutecznie eliminuje bakterie
i wirusy. 


Zamgławianie – metoda polegająca na wprowadzeniu do pomieszczenia chemicznej substancji dezynfekującej w formie mgły. Dezynfekowane jest całe pomieszczenie, wraz ze znajdującym się w nim wyposażeniem i powietrzem.


Dezynfekcja metodą opryskową – metoda uniwersalna stosowana do dezynfekcji powierzchni i przedmiotów na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów, nie wymagająca specjalnego przygotowywania pomieszczeń.


Ozonowanie – dezynfekcja zabezpieczonych pomieszczeń z wykorzystaniem urządzeń generujących ozon, bez użycia środków chemicznych. Metoda pozwala na zdezynfekowanie całego pomieszczenia wraz z powietrzem. Pomieszczenie jest gotowe do użytkowania po indywidualnie obliczanym okresie karencji.

Zobacz co zapewniamy w związku z usługą dezynfekcji:

Krótki czas reakcji i możliwość realizacji usługi na terenie całej Polski

Metody i preparaty zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i WHO

Możliwość laboratoryjnego potwierdzenia skuteczności przeprowadzonej dezynfekcji

Bezpieczeństwo stosowanych metod dla ludzi, powierzchni i środowiska

Profesjonalny dobór metody dezynfekcji – uzależniony od specyfiki obiektu i powierzchni

nasze usługi

Sprzątanie codzienne Sprzątanie gruntowne Usługi specjalistyczne Obsługa terenów zewnętrznych Zaopatrzenie obiektów Usługi detektywistyczne Ochrona osób i mienia Monitoring obiektówMonitoring obiektów Instalacje alarmowe Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobićCo jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

dezynfekcja, sprzątanie usługi, firma sprzątająca, dezynfekcja powierzchni