GRUPA QUALITY-SERVICE to precyzyjne firmy ochroniarskie

Firma QUALITY – SERVICE jest Agencją Ochrony. Oferuje Państwu tak jak inne firmy ochroniarskie wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w dziedzinie codziennej, kompleksowej ochrony osób i mienia. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą lub przeszli specjalistyczne szkolenia zawodowe (245 obowiązkowych godzin wykładów teorii i praktyki). Posiadają aktualne zaświadczenia od lekarzy specjalistów, oraz psychologów i psychiatrów pod kątem predyspozycji do zawodu ochroniarza. Przygotowany do pracy ochroniarz jest zawsze wyposażony w środki łączności, oraz estetycznie ubrany w adekwatnie do wykonywanego zawodu.

 

Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług na najwyższym poziomie technicznym i organizacyjnym. Pragniemy, aby osiągnęły poziom, który pozwoliłby spełnić wszystkie oczekiwania naszych aktualnych, oraz przyszłych klientów. Świadczone przez QUALITY – SERVICE usługi, oraz oferowane produkty są zgodne z polskim prawodawstwem, jak i normami. Dla uzyskania pełnej satysfakcji klientów prowadzimy ciągłą obserwacje rynku w celu dostarczania naszym klientom, nowoczesnych rozwiązań technicznych, usług, oraz, produktów. Sukcesywnie szkolimy załogę, obserwujemy inne firmy ochroniarskie, stale inwestujemy w infrastrukturę firmy, systematycznie podnosząc jakość Świadczonych przez nas usług, oraz oferowanych produktów.

 

Środkiem do realizacji powyższej strategji jest wdrożenie i ciągłe doskonalenie „SYSTEMU ZARZADZANIA JAKOŚCI?” zgodnego z międzynarodowa normą ISO 9001: 2000. Wdrożenie „SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCI?” stanie się gwarantem stalego wzrostu poziomu wykonywanych przez QUALITY – SERVICE usług i produktów, a utrzymanie i doskonalenie systemu będzie miało na celu spełnienie wszystkich oczekiwań Klientów firmy. „SYSTEM ZARZ?DZANIA JAKOŚCI?” funkcjionujący w naszej firmie pozwoli osiągnąc sukces i jednocześnie umocni pozycje rynkowa przedsiębiorstwa.

 

Nasze usługi

Sprzątanie codzienne

Sprzątanie gruntowne

Usługi specjalistyczne

Obsługa terenów zewnętrznych

Zaopatrzenie obiektów

Usługi detektywistyczne

Ochrona osób i mienia

Monitoring obiektówMonitoring obiektów

Instalacje alarmowe

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobićCo jeszcze możemy dla Ciebie zrobić