firma ochroniarska QUALITY-SERVICE

Firma QUALITY – SERVICE jest Agencją Ochrony. Oferuje Państwu tak jak inne firmy ochroniarskie wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w dziedzinie codziennej, kompleksowej ochrony osób i mienia. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą lub przeszli specjalistyczne szkolenia zawodowe (245 obowiązkowych godzin wykładów teorii i praktyki). Posiadają aktualne zaświadczenia od lekarzy specjalistów, oraz psychologów i psychiatrów pod kątem predyspozycji do zawodu ochroniarza. Przygotowany do pracy ochroniarz jest zawsze wyposażony w środki łączności, oraz estetycznie ubrany w adekwatnie do wykonywanego zawodu.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług na najwyższym poziomie technicznym i organizacyjnym. Pragniemy, aby osiągnęły poziom, który pozwoliłby spełnić wszystkie oczekiwania naszych aktualnych, oraz przyszłych klientów. Świadczone przez QUALITY – SERVICE usługi, oraz oferowane produkty są zgodne z polskim prawodawstwem, jak i normami. Dla uzyskania pełnej satysfakcji klientów prowadzimy ciągłą obserwacje rynku w celu dostarczania naszym klientom, nowoczesnych rozwiązań technicznych, usług, oraz, produktów. Sukcesywnie szkolimy załogę, obserwujemy inne firmy ochroniarskie, stale inwestujemy w infrastrukturę firmy, systematycznie podnosząc jakość Świadczonych przez nas usług, oraz oferowanych produktów.

Środkiem do realizacji powyższej strategii jest wdrożenie i ciągłe doskonalenie “SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCI?” zgodnego z międzynarodowa normą ISO 9001: 2000. Wdrożenie “SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCI?” stanie się gwarantem stałego wzrostu poziomu wykonywanych przez QUALITY – SERVICE usług i produktów, a utrzymanie i doskonalenie systemu będzie miało na celu spełnienie wszystkich oczekiwań Klientów firmy. “SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCI?” funkcjonujący w naszej firmie pozwoli osiągnąć sukces i jednocześnie umocni pozycje rynkowa przedsiębiorstwa.

Nasze usługi

Sprzątanie codzienne Sprzątanie gruntowne Usługi specjalistyczne Obsługa terenów zewnętrznych Zaopatrzenie obiektów Usługi detektywistyczne Ochrona osób i mienia Monitoring obiektówMonitoring obiektów Instalacje alarmowe Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobićCo jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Firma ochroniarska, ochrona, Sprzątanie biur Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Firma sprzatająca